Burçlar

.web.tr
19.09.2019
Yay Burcu Günlük Yorum
Günlük yay burcu yorumunuz: Girdiğiniz ortamlarda dikkat çeken kişi olmanız, enerjinizi düşürmek isteyenleri rahatsız edecektir. Aldırış etmeyin, bugünü parlayarak geçirmek sizin mükafatınız. Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın /19 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu... devamını okuyunuz

Yay Burcu Erkeği

Bir yay erkeğini yalnız bulmanız neredeyse çok zordur. Büyük ihtimalle, onu bir kalabalığın etrafında bulacaksınız. İlerlemek, o kalabalığa karışmak ve ona yakınlaşmak tamamen size bağlı olacaktır. O ayrıca yaşam hakkında oldukça iyimserdir ve bu iyimserlik bazen kör inancının etrafındaki engel olabilir. Bu tavır, neredeyse herkese güvenmelerine yol açar ve çoğu zaman canı yanar. Bir akrep erkeği, belki kimsenin daha önce düşünmediği bazı yüksek hayallerin arkasından her zaman koşacaktır.

Yay koşarken, önündeki su birikintilerini sık sık görmezler, yüz üstü yere düşerler ve sonra canları yanar. Bu, hayallerinin gerçekleşmeyeceği anlamına gelmemektedir. Yay, onları tam anlamıyla araştırabilirdi ve dünya bunlara hazır olmamasına rağmen onlar da gerçekçi hayaller olacaktı. Problem onun isteğinde ve coşkusundadır, çünkü o herkese güvenir ve bu insanlardan bazıları yayın hayallerini yıkar. Bununla birlikte, bir yay erkeği, çok nadir azalan büyük bir şansa sahiptir.

Yayın hayalleri planladığı şekilde gitmemesine rağmen, onları her zaman yararlı bir şekilde sonuçlandıracaktır. Eli boş döndüğü zamanlar vardır, fakat sonra bunu unutacaktır ve kaldığı yerden tekrar devam edecektir. Aynı şey, aşk için de geçerlidir. Yay erkekleri, kaybettiği hayallerin üstesinden geldiği gibi kaybedilmiş aşklarından üstesinden kolayca gelme eğilimindedir. Arkadaşlıklar kurduğu zaman, dış görünüşlerinin ötesine bakma eğilimindedirler. Görünüşlerinden çok kalplerini önemserler. Bir yay erkeğinin çok fazla düşmanı yoktur.

Açık fikirlerinden ve yorumlarından dolayı kalbini kırdığı insanlar bile genellikle, yayın zararsız niyetlerinin farkındadırlar. İncelikten, diplomasiden ve saygıdan yoksun olabilirler; fakat hiçbir zaman bilinçli bir şekilde yapmazlar. Doğruyu ima etmenin anlamını bilmez ve onun cümleleri her zaman dolambaçsız ve direkt olacaktır. İnsanlar asla ondan sonsuz kadar uzaklaşamazlar. Onlar kızgınlıkları geçtiği zaman geri geleceklerdir, ve sonra tekrar yayların yakın arkadaşları olacaklardır. Bir yay erkeği nadiren uzun süren ilişkiler kurarlar.

Onların birçoğu tesadüfi ve birden olabilirdi, onlar rastgele de olabilir. Bununla birlikte, o bir ilişkide asla sahtekar olmaz ve hissetmiyorsa asla “seni seviyorum” demeyecektir. Sizden ne beklediği ile birlikte sizden önceki ilişkileri hakkında da size her şeyi anlatacaktır. O çok nadir yalan söyler, fakat onun flört olayı bazen kararsızlığı sebebiyle muallakta kalabilir ve sonuç olarak kadından teklif gelir. Bunun olması durumunda, yay bunun üzerinde düşünecektir ve büyük ihtimalle, boşanmaya yol açacak evliliğe karar kılacaktır.

Bir yay erkeği flörttür, fakat o her zaman gelip geçici ilişkiler kurmaz. O platonik bir partner arayabilir, onunla gezer ve eğlenir. Zaman zaman, onun arkadaşlığı flörtlüğü ile karıştırılabilir. Bu erkekle ciddi bir ilişkiye başlamak istiyorsanız, onun zeki kadınları aradığını hatırlayın. Zeka onu heyecanlandırır. Bir yay erkeğinin sevgisini kazandıktan sonra, ona özgürlüğünü verin. Karşılığında, sizin bağımsızlığınızı baltalamasına asla izin vermeyin.

Onu bağlamaya çalışmayın ve lütfen şüpheci olmayın. Size karşı sadakatsiz bir davranışta bulunmamak için çok dürüst olur ve sizden de aynı şekilde dürüst ve açık olmanızı bekler. Can sıkıntısı onu mutsuz yapar ve kendisi hayatta nasıl coşkulu ve neşeliyse aynı şekilde eşinin de öyle olmasını ister. En garip hayallerinde bile onu cesaretlendirin ve o olmadığı zamanlarda kendinizi başka şeylerle meşgul edin. Onun kararlılığı konusunda emin olduğunuz anda, evlilik hakkındaki saklı kalmış şeyleri bir kenara atın. Bununla birlikte, onu öneren ya da teklif eden biri asla olmayın.

Eğer ilişkiniz evlilikle sonuçlanmazsa, hala iyi arkadaşlar olabileceğinizi bile söyleyebilirsiniz. Bütün bu olasılıklarda, sizin yay erkeğiniz evlilik teklifinde bulunacak ve onu gerçekleştirecektir. Sizin hayatınıza asla kendi aile üyelerinin ve akrabalarının karışmasına ve müdahale etmesine izin vermeyecektir ve sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Onun dürüstlüğünden asla şüphe etmeyin ya da onun şiddetli kızgınlığını çekmek zorunda kalırsınız. Eğer o yanlışsa, her zaman yanlışını kabul edecektir. Yay, gerçeklik ve dürüstlüğün bütün ilişkilerin temelinde olduğuna inanır ve bunu takip etmeye devam edecektir.

Bir yay erkeği kendisi gibi eşinin de kalabalığa karışmasını ister. Eğer biraz içine kapanık biriyseniz, bu özelliğinizden kurtulmaya çalışın. O size asla engeller koymaya çalışmayacaktır ve evlendikten sonra çalışırsanız bunu hiç sorun etmeyecektir. Onunla birlikteyken kendinizi açık eleştirilere hazırlayın. Açıkçası, buna alışmaya çalışmalısınız. Yay erkeğinin bunu çocuklarına alıştırması zaman alabilir, fakat bunu başardığı zaman, o çocukların en yakın arkadaşı olacak ve bütün sevgi ve şefkatini onlara verecektir. Çocuklar geldiği zaman, yay erkeğini ihmal etmeyin. O, sizin yaşamınızın bir numaralı sevgisi olmalıdır ve öyle kalmalıdır. Onun olduğu yerde olun ve o da karşılığında sizin olduğunuz yerde her zaman olacaktır.

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Yay Burcu Aşk

Yay Burcu Çiçeği

Yay Burcu Cinsellik

Yay Burcu Diyet

Yay Burcu Eğlence

Yay Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Güzellik

Yay Burcu ile Ortaklık

Yay Burcu İş Hayatı

Yay Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Künye

Yay Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Yay Burcu Otomobil

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Para ve Zenginlik

Yay Burcu Sağlık

Yay Burcu Stresten Arınma

Yay Burcu Tatil

Yay Burcu Ünlüleri

Yay Burcu Uygun Meslekler

Yay Burcu Aşk Uyumları

Yay Burcu 2013 Yorumları

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay Burcu Moda

Yay Burcu Fiziksel Özellikleri

Yay Burcu Bebeği

Yay Burcu Sevdiği Şeyler

Yay Burcunun Sevmediği Şeyler

Yay Burcu Mitoloji

Yay Burcu Erkeği Aldatma Riski

Yay Burcu Kadını Aldatma Riski

Yay Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Yay Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

2 Aralık hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0034 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme