Burçlar

.web.tr
22.05.2019
Yay Burcu Günlük Yorum
Günlük yay burcu yorumunuz: Maddi konularda bazı sorunlarla yüzleşmeniz gerekebilir ve bu süreci yönetemeyecek kadar yorgun hissedebilirsiniz kendinizi. Aileden alacağınız yardımlarla borçları yapılandırabileceksiniz. Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 22 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumu... devamını okuyunuz

Yay Burcu Aşk

Aşk konusunda, yay burcu tamamen karışıklıklarla ve çelişkilerle doludur. Yarı insan yarı at şeklinde sembolize edilen yay ile, siz hem hayvansal dürtülerle hem de aydınlanmış düşünce ile yönetilirsiniz. Yay ahlakı, bilgeliği ve yüksek eğitimi yönetir. Siz her zaman kutsal ilham için çabalamanıza rağmen, hayatın dünyevi zevkleri için ciddi bir isteğe sahipsiniz. Bu ikisinin arasında kalmanız önemli değildir.

Siz, zodyakın özgür ruhusunuz, yolda rahat olan gerçek bir gezginsiniz. Özgürlüğünüzün kısıtlanması hissinden nefret etmenize rağmen, ruh eşinizle dünyayı keşfetmek için de can atarsınız. Yaşam için büyük bir iştaha sahipsiniz ve partnerleriniz bu özelliği paylaşmak zorundadır. Sizin macera ve büyüme yönündeki bitmez tükenmez isteğinizi yakalayabilen ve ona ayak uydurabilen insan bulmak, kolay bir iş değildir. Bu sebeple, birçok yay uzun bir süre yalnız olabilir. Eğer siz gerçekten bir ilişki içindeyseniz, en azından ilk başta onlar tüketme eğilimindedirler. Tutkulu bir ateş burcu olarak, hızlı bir tren gücü ile birlikte kendinizi herşeyin içine atarsınız. Bu hızı yakalamak çok imkansızdır. “İşte o insan” dediğiniz kişiyle tanışmadan önce sahip olduğunuz hayatı yaşamaya devam edin ve istekleriniz safhasında hüküm sürün. Aksi takdirde, sizin masallardaki romantik eş olayınız başarısızlıkla sonuçlanır.

“Yazılmışsa olur?” Bir saatlik aşk hikayesi ile bulun.


 

Yaylar hayalperest insanlardır, her zaman büyük projeler üretirler. Açık sözlü Jüpiter ( bizim güneş sistemimizdeki en geniş gezegen) tarafından yönetilen yay olarak siz herşeyi büyük düşünürsünüz. Siz, yeni dünyalar yaratmanın özlemini çekersiniz, Yay Walt Disney ve Yay Steven Spielberg gibi. Sizi cesaretlendirecek yeterlilikte vizyona sahip bir eşe ihtiyaç duyarsınız; fakat işler zorlaştığında hala ayaklarınızın yere basmasını sağlamalıdır.

Geç olgunlaşan burç olarak siz, gençlik yıllarınızda kötü ün salmış bir bekar olabilirsiniz. Yay, avcının burcudur ve takip sizi heyecanlandıracaktır. Siz zaferlerinizden övünerek bahsetmekten korkmazsınız. Dürüstlüğünüz ve iyi sağduyunuz sayesinde sizin çok az düşmanınız olur, çünkü siz sadece güzel zamanlar ararsınız ve bunu dile getirirsiniz. Açıkçası, yakın arkadaşlarınıza dönüşen uzun bir listeye sahip olabilirsiniz.

Zodyakın iyimser burcu olarak siz her zaman eşinizin potansiyelini görürsünüz. Dikkat edin: emin olabilirsiniz ki o gerçekte onu gerçekleştirmeye kendisini adamıştır. Siz, zodyakın en cömert burçlarından birisiniz ve siz memnuniyetle maddi varlıklarınızı paylaşacaksınız. Eğer dikkatli olmazsanız, bu pembe gözlükler, sizin duygularınızı ve banka hesabınızı kurutabilir. Yay için, aşkın gözü kördür; fakat arzu at gözlüğüdür.

Uzun lafın kısası: Yayın ağırlığını taşıyacak destekleyici partner olmak adına fiziksel çekiciliğinizin gölgede kalmasına izin vermeyin. Yay olarak, bilgeliğinizi paylaşmak bir şeydir, fakat yaşam koçunuzla oynamak sonunda sizi kurutabilir.

Kendinize sorun: Bu ilişki kafamda ya da şu anda yer alıyor mu? Bu ilişki gerçekten var mı benim için? Ya da şu an için yok mu fakat umuyorum ki yeni bir işi olduğunda ya da annesini unuttuğunda, eşini bıraktığında, dışarı çıktığında çok iyi olacak mı diyorsun?

Umut sizin bağımlılığınız ve bu bağımlılık sağlıklı değildir. Çünkü ruhsal yaylar okumayı severler, iyi bir kişisel gelişim kitabı ve bazı yaratıcı görsellikler bu tuzaktan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Siz kendinizi derinlere yuvarlanan ve sonunda Bay yanlış olan biri gibi hissediyorsanız, aşk vizyonlarınızı mantıklı bir zamanda yazmanız size yapılacak işler listesi görevi görecektir.

Neyse ki, yay zodyakın en şanslı burcudur. Ateşle oynamanıza rağmen, işler kötüye gittiği zaman her zaman kendinizi toparlarsınız. Hayat sizi her zaman diğer büyük bir fırsata atar ve partneriniz iş olsun diye katılmazsa, siz yelken açabilirsiniz ve aklınızı koyduğunuz anda yeni maceralara doğru yola çıkabilirsiniz.

Yay Burcu Aşk

Yay Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Yay Burcu Çiçeği

Yay Burcu Cinsellik

Yay Burcu Diyet

Yay Burcu Eğlence

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Güzellik

Yay Burcu ile Ortaklık

Yay Burcu İş Hayatı

Yay Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Künye

Yay Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Yay Burcu Otomobil

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Para ve Zenginlik

Yay Burcu Sağlık

Yay Burcu Stresten Arınma

Yay Burcu Tatil

Yay Burcu Ünlüleri

Yay Burcu Uygun Meslekler

Yay Burcu Aşk Uyumları

Yay Burcu 2013 Yorumları

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay Burcu Moda

Yay Burcu Fiziksel Özellikleri

Yay Burcu Bebeği

Yay Burcu Sevdiği Şeyler

Yay Burcunun Sevmediği Şeyler

Yay Burcu Mitoloji

Yay Burcu Erkeği Aldatma Riski

Yay Burcu Kadını Aldatma Riski

Yay Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Yay Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

9 Mart hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0032 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme